DP'li Kadınlar 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutluyor

DP Kadın Kolları Genel Başkanlığı 8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebeti ile DP Genel Merkezinde 6 Mart 2011 Pazar Günü saat 11:00'den itibaren kadınlar ile buluşuyor. DP Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek ve Genel Başkan Yardımcılarının katılacak olduğu etkinlikte kadınların sorunları ele alınacak.

Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre, Anıtkabir'e Ata'nın huzuruna çıkacak olan kadınların kutlama etkinliği sonrasında İkindi namazını müteakip Ankara Hacı Bayram-i Veli camiinde mevlidi şerif okutulacak.
Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu ulu önder Atatürk ve Silah arkadaşları, Celal Bayar ve Demokrasi şehitleri Rahmetli Adnan Menderes, Fatin Rüştü Zorlu, Hasan Polatkan, Rahmetli Cumhurbaşkanı Turgut Özal ve Kurtuluş savaşı şehitleri,T erör şehitleri ve Çanakkale şehitleri hatırasına okutulacak Mevlidi Şerif ile program son bulacak.
Konu ile ilgili yazılı açıklamada bulunan DP Kadın Kolları Genel Başkanı Av. Ayşegül Dalkır Kahveci "Kadınlarımızın sıkıntılarını birebir ağızlarından dinleyerek gerekli politikaların altyapısını oluşturacağız.Ayrıca şehitlerimiz için bilindiği üzere Çanakkale savaşlarının yaşandığı yıldönümü olan ayın içerisindeyiz. Onları da unutmamamız gerekiyor. Hiç kuşkusuz Türkiye'de demokrasi mücadelesi adına şehit Başbakanımız ve çalışma arkadaşlarını , bugün bu cennet topraklarında yaşamamızı sağlayan Ulu önder Atatürk ve silah arkadaşlarını da bu vesile ile anacağız. Ayrım gözetmeksizin tüm Türkiye'yi Pazar günü Genel Merkezimizde sayın Genel Başkanımızın da katılarak konuşacağı Dünya kadınlar günü kutlaması etkinliğine bekliyoruz" dedi.
Kaynak: http://www.e-haberajansi.com

Ayşegül Dalkır Kahveci - Dalkır Hukuk Bürosu - Boşanma Avukatı - Ankara - En iyi Boşanma Avukatı - Türkiye'nin en iyi boşanma avukatı