Doğu veya Batı Farketmez Biz Tek Milletiz Milletimizin Başı Sağolsun

Kahveci: Milletimizin Başı Sağ Olsun
Van'da yaşanan yıkıcı deprem nedeni ile baş sağlığı mesajı yayınlayan DP Kadın Kolları Genel Başkanı Kahveci Mesajında:
“ Son bir hafta içerisinde yaşadıklarımız için yüce Allah'a dua ediyoruz.
Van’da yaşanan deprem felaketi milletimizin bir ve beraber olması için bir başlangıç olması temennisi ile deprem sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.

Acılı ailelerin acılarını bir anne olarak ve bir kadın siyasetçi olarak tüm kadın kolları teşkilatım adına acıyı ortak acımız kabul ederek paylaşıyoruz.
Doğu veya Batı fark etmez. Hepsi bizim kardeşimiz. Biz tek milletiz. Milletimiz bu zor günleri aşmak için gayret sarf etmektedir. Birlik ve beraberliğimizin baki olması adına milletimizin kenetlenmesini ve düşmana bu kenetlenmeyi göstermesini temenni ediyoruz. Yüce Allah’a olan duamızda; bir an önce Allah’ın yardımı ile büyük Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bu zor günleri atlatarak daha huzurlu ve sağlıklı günlerde birlik ve beraberlik içerisinde yaşamayı temenni ediyorum. Tüm Demokrat Partili kadınlar ve büyük milletimiz adına hayatını kaybeden kardeşlerimize, analarımıza, babalarımıza ve evlatlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz. Geride kalan kederli ailelerinin ve Türkiye’nin dört bir yanında aynı acıyı hisseden milletimizin tüm fertlerinin başı sağ olsun . Aynı acıların tekrarlanmaması temennisi ile Van halkına ve milletimize büyük geçmişler olsun” dedi.

Ayşegül Dalkır Kahveci - Dalkır Hukuk Bürosu - Boşanma Avukatı - Ankara - En iyi Boşanma Avukatı - Türkiye'nin en iyi boşanma avukatı