DP'li Kadınlar Şehit Başbakan Menderes'i Unutmadı

DP KADIN KOLLARI GENEL BAŞKANI AV.AYŞEGÜL DALKIR KAHVECİ " DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ'NİN " İDAM EDİLEREK ÖLDÜRÜLMESİNİN 50.YILDÖNÜMÜNÜ MÜNASEBETİ İLE TAZİYE MESAJI YAYINLADI.

Kahveci mesajında " Demokrasimizin mimarları ve partimizin kurucuları değerli büyüklerimiz; ebediyete intikalinizin 50.Yılında sizleri rahmet ve minnetle anıyoruz.Demokrat Parti ve demokrasimiz sizinle beraber başlayan demokrasi ...süreci içerisinde sizleri kaybetti. Fakat her daim gönlümüzde yer almaktasınız.
Bugün için temellerini attığınız demokrasimiz ve gelişim sürecimiz maalesef maskeli demokratlar tarafından ebedi hayatta sizleri rahatsız edecek seviyede kullanılmaktadır.Bütün mücadelemiz bize bırakmış olduğunuz demokrasi mirası ve fikirlerinizi her daim milletimize anlatabilmektir. İçinde bulunduğumuz süreç ve geçen elli yıla rağmen demokrasimiz, Demokrat Parti ve misyonu bazı mihraklar tarafından demokrasi içerisinde darp edilerek sekteye uğratılmıştır.
Demokrasi ve demokrat parti diyen bizler yolumuzdan sapmayarak fikirleriniz ışığında devam etme gayret ve mücadelesinin azmi ve kararlığı içerisinde hareket ediyoruz.
Sizlere yapılan gayri ahlaki ve insani muamalenin karşısında yer alanlar ile beraber olmadık,olmayacağız. Maske takarak demokrasi söylemleri ile milleti aldatanlar elbet bir gün maskeleri düştüğünde gerçek yüzleri o zaman ortaya çıkacaktır. Her zaman " Yeter Söz Milletindir " diyen demokrat misyon aziz hatıralarınız önünüzde saygıyla eğilmektedir. Mekanınız cennet,ruhlarınız şad olsun" dedi.

Ayşegül Dalkır Kahveci - Dalkır Hukuk Bürosu - Boşanma Avukatı - Ankara - En iyi Boşanma Avukatı - Türkiye'nin en iyi boşanma avukatı